Krzysztof Piądłowski

Marketing Manager @ YouLead Sales & Marketing Automation

Tworzymy w YouLead wideo-podcast na temat Marketing Automation, który publikujemy na YouTube i Facebooku oraz blogu firmowym. Współpracuję z NapisyDoWideo.PL od 7-miu filmów. Jestem zadowolony.

W początkowej fazie współpracy otrzymałem pomoc techniczną i konsultacje, które pomogły mi dopracować nasz proces produkcji filmów z napisami.
Firma wpasowała się nasze potrzeby organizacyjne: pobiera film z umówionego folderu na Dysku Google i tworzy transkrypcje bez naszego udziału, opracowane napisy otrzymujemy w standardowym formacie SRT. Nazwa pliku ma nadawany format, który pozwala wygodnie ładować napisy do Facebooka. Otrzymujemy też dodatkowy plik tekstowy z transkrypcją przygotowaną wstępnie do publikacji na blogu firmowym.

Transkrypcje są dobrej jakości, zaś współpraca przebiega sprawnie organizacyjnie. Materiał otrzymuję zawsze o umówionej godzinie, a często nawet wcześniej. Cieszę się, że zyskałem w firmie NapisyDoWideo.PL przewidywalnego partnera, który dostarcza materiał w uzgodnionym standardzie.